Home Udalosti Indonézske štvrtky od 17.2.2011
Indonézske štvrtky od 17.2.2011 PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Zuzana Suskova   
Nedeľa, 16 Január 2011 19:16

Vážení priatelia,
 

Slovensko-indonézska obchodná komora (SIOK) pripravuje organizovanie tzv. „Indonézskych štvrtkov“, ktoré majú za cieľ priblížiť Indonéziu, indonézske podnikateľské prostredie a v neposlednom rade napomôcť aj pri nadviazaní priamych obchodných kontaktov. Indonézske štvrtky sa budú konať pravidelne každý tretí štvrtok v mesiaci o 17,30 hod., v priestoroch SIOK.


Prvá prednáška sa bude konať vo štvrtok 17. Februára 2011 o 17.30 hod.v priestoroch SIOK na Radlinského 10, 4. poschodie, Bratislava.

Je určená pre tie podnikateľské subjekty, ktoré uvažujú o nadviazaní kontaktov s Indonéziou s akýmkoľvek cieľom (obchodným, kultúrnym, spoločenským, turistickým atď.). Bude zameraná na poskytnutie základných informácií o Indonézii. Sprevádzaná bude fotografiami a skúsenosťami mladej etnologičky Michaely Kalovej, ktorá v tejto krajine strávila rok štúdiom a cestovaním.

Druhá prednáška bude viac zameraná na vykreslenie obchodného prostredia v Indonézii a poskytnutie informácií, ktoré by mali napomôcť slovenským podnikateľským subjektom pri rozhodovaní zahájiť resp. rozšíriť svoje aktivity v Indonézii. Témy ďalších „Štvrtkov“ budú stanovené dodatočne, v závislosti na možnostiach SIOK a ohlase prvej, resp. druhej prednášky.

Zároveň vás chceme informovať, že SIOK svojou činnosťou chce napomôcť upevňovaniu vzájomných obchodných vzťahov, a preto bude aj v tomto roku pokračovať v zriaďovaní prezentácie a  výstavy produktov a služieb slovenských a indonézskych firiem vo svojich priestoroch.

Záverom Vám chceme popriať veľa úspechov v novom roku, pozvať Vás na prvé stretnutie a vyjadriť presvedčenie, že sa budeme pravidelne stretávať a že naše aktivity budú prospešné obidvom stranám.

V prípade záujmu zúčastniť sa prednášky, nás kontaktujte.

 

Anketa

Ktorá organizácia najviac podporuje obchodné vzťahy?
 

Kto je online

Aktuálne máme 3 hosťov prítomný

Hľadať